úterý 24. dubna 2018

Setkání SoMA v pátek 27.4. od 18:00 - 21:00 ve Vile Flora, Vlašimská 13 v Praze


Po půlroční pauze se společně setkáme se záměrem obnovení tvorby ekovesnice, školy SoMA a spolupráce v transpersonální moudrosti poradního kruhu. Přijímáme nové aktivní členy do výkonného týmu projektu. 


Ahoj, tady Petr,
jsem v očekávání ohledně pátečního setkání. Narodí se SoMA znovu? Jsme na začátku, ale s mnoha zkušenostmi a v novém stavu vědomí. Ve vědomí poradního kruhu, na jehož moudrost se spoléháme a ve kterém máme každý jeden svůj hlas. Aby bylo jasno, máme dvě témata:
Prvním tématem je vytvoření ekovesničky na reálném místě s reálnými lidmi. To je podstata projektu, téma pro silný kruh odhodlaných lidí, pro jehož obrodu se v pátek otevírá prostor.
A druhým tématem je pokračování v tvoření náplně školy SoMA a podpory podobných projektů tak, jak je vepsáno ve stanovách spolku. Přidejte se k šíření myšlenky o životě v osadách, neformálnímu vzdělávání, projektování a stavění dosažitelného bydlení a přírodních zahrad, k rozvoji umění harmonického života. Prezentujte skrze SoMA svůj atelier, svoje dovednosti, sami sebe.
Poradní kruh bude facilitovat Pavel Holubec.
A přidám drobnou novinku, stránky o Dřevěném domku na Sklenářce, který budeme stavět toto léto...


Těším se