čtvrtek 14. dubna 2016

Andrea Svobodová

A. Kdo jsem: Jsem Andrea Svobodová, fyzioterapeutka. Vystudovala jsem taneční konzervatoř a poté jsem tancovala v baletním souboru v Plzni, což mě k fyzioterapii přivedlo a významně ovlivnilo můj přístup k ní a pohled na pohybový aparát člověka a přirozený a zdravý pohyb.


B. Co dělám, jaká je moje značka, můj atelier, můj záměr: V současnosti se chci věnovat především dětské fyzioterapii od novorozenců po starší děti, ale na dospělé nezapomínám a věnuji se i jim. :) Zajímám se také o fyzioterapeutické možnosti v terapii zvířat (především psů) a to po úrazech, onemocněních nebo u sportujících zvířat.
Je mi velmi blízká jóga svými pohybovými principy i celkovými zásadami a pohledem na život a chci se věnovat jejímu praktikování a v budoucnu možná i vedení jógových lekcí.


C. Projekty, které chci realizovat na půdě školy: Pro mě je hlavním a nejdůležitějším projektem SOMY možnost spolupráce podobně smýšlejících lidí, vzájemné předávání znalostí a zkušeností, podpora a předání energie k tvorbě pozitivního životního prostoru. :)


D. Profil žáka (co se chci naučit): Chci se naučit tvořit Rodový statek v souladu s přírodou, pomocí přírodních zákonů a pomocí lidské energie a smysluplné lidské práce. :)
Ráda bych se naučila vytvářet vlastní přírodní produkty pro domácnost, hygienu i osobní potřebu, které by byly ekologicky neškodné pro životní prostředí a umožnili nám co největší soběstačnost, např.: čisticí prostředky, kosmetiku…

E. Profil učitele (co chci vyučovat): Mohu nabídnout výuku práce s vlastním tělem, jakožto nejdůležitějším nástrojem našeho života. :) Mohu poradit, jak se naučit vnímat a využívat své tělo. Také mohu pomoci upozornit na pohybové zlozvyky, poradit, jak se jich zbavit a tím si ulevit od bolesti pohybového aparátu a získat možnost efektnějšího, ekonomičtějšího a také elegantnějšího využívaní těla.

F. Kontakty: andreasv@centrum.cz