úterý 1. září 2015

Sabina Mahdalová - osobní profil

A.    Kdo jsem: 

Jsem žena. Studovala jsem grafický design, propagaci a občas to stále dělám.. Momentálně se živím svým zjevem a projevem (focení, komparzy, seriály) ale dělám také průvodkyni v Lesním klubu, kde provázím děti zodpovědným životem (využíváme Montessori principy a Nevýchovu).. velmi mě to naplňuje.

Také se věnuji přírodní výživě, psychoterapii, síle slova, rozšiřování vědomí, hudbě a velmi mě zajímá vztah Člověk – příroda – vesmír – zvířata – lidé mezi sebou a láska jako taková.

B.    Projekty, které chci realizovat na půdě školy:
Zatím pomoc vlastní hlavou i rukama při projektech, kde bude potřeba. Později třeba kroužek Změněné stavy vědomi, Intuitivní hudba, zpěv a ráda bych pomohla se založením a chodem Lesní školky pro děti. Časem možná vlastní bydlení a prostor.

C.    Profil žáka (poptávka do školního tržiště  - co se chci naučit):
Ráda bych se naučila stavět, principy permakulturu v praxi, částečnou soběstačnost, recyklace, výroba vlastního (oblečení, výživa, nábytek atd).

D.    Profil učitele (nabídka do školního tržiště - co chci vyučovat) 
Intuitivní zpěv – nalezení svého hlasu. Intuitivní (ne)výchova dětí.

E.    Kontakty: sabina.salami@gmail.com, FB: Sabina Mahdalová, tel: 608 078 046
Bydlím teď v Praze, původně jsem z Jihu Moravy.

F.    Jakou hledám podporu pro svoji práci a projekty: -

G.    Proč SoMA: Protože chci sdílet, tvořit a učit se nové s lidmi podobného smýšlení. Protože toto jsou činnosti, které podle mého přesvědčení mají SMYSL.