úterý 8. září 2015

Drahomíra Srdečná - osobní profil

A. Kdo jsem:

Přezdívka: Jlee
Kdo jsem: třicet let jsem se pohybovala v prostředí alternativní medicíny, absolvovala jsem desítky kvalitních i méně kvalitních kurzů s duchovní tematikou i zaměřenou na rozvoj těla, ženské aktivity, tance a vzdělání obecně, masáže, různé terapie apod. Dlouhá léta jsem pracovala na ŽL s lidmi na různých úrovních. Také jsme měli firmu na dovoz kosmetiky, kde jsem zajišťovala veškerou propagaci, výuku a obchod. Psala jsem články do časopisů na různá témata.

V dubu jsem ukončila živnost a nyní jsem v evidenci ÚP. Nemám peníze/mám čas.

B. Projekty, které chci realizovat na půdě školy:

1. Ekologické desatero pro 1. a později 2. stupeň ZŠ. (Leporelo pro 1. stupeň s kresbami a krátkým veršovaným textem čeština/angličtina. Podchycení dětí v tak důležitém tématu. K tomu mohu nastudovat podklady a pokud by se dařilo, dělat pro děti menší přednášky s touto tématikou, snad tedy i bod Co nabízím )

2. Vrátit děti do přírody - zpátky na stromy - od tabletů k životu

3. Vyčištění nějaké lokality od odpadu apod, revitalizace kousku krajiny - dle možností

4. Vybudování příbytku pro 1-2 lidi z ničeho - projekt Modrookáč černovlasý

C. Profil žáka (poptávka do školního tržiště - co se chci naučit):

Architektura a realizace. Zpěv, tanec, sochařství, výrábění šperků, sázení stromů aj.

D. Co nabízím/profil učitele (do profilu učitele vyplňte nejen to, co vyučujete, ale také jak to děláte, jaký je studijní plán a jaké jsou ekonomické principy výuky. Nebojte se, víme, že je to experiment :-)

Focení, psaní článků a různých textů, pomoc při organizaci, propagaci a částečně administrativě. Fyzicky na vícedenních setkáních pomoc v kuchyni. Do hudebního tělesa kytaru a různá štěrchadla. Při vícedenních setkáních mohu v případě zájmu vést např. večer partnerské masáže (pomoc mezi sebou navzájem), různé hry s lehce duchovní tematikou apod. Dále pevnou náruč a uši co poslouchají. Povedu kroniku SoMA.

E. Kontakty:
737 579 710, E-mail: srdecn@seznam.cz
Bydlím: Na Slupi 14, 128 00 Praha 2

F. Jakou hledám podporu pro svoji práci a projekty:

G. Proč SoMA:

Neutuchající entuziasmus a vizionářství Petra Hájka. Projekty, které vnímám jako příležitost pro harmonii a návrat k přírodě, bez sobeckého hromadění, chtění víc a víc co ničí zem a kde se lidé ztrácí jeden druhému i sami sobě. Pan Hájek má empatii a cit. Jeho vzdělání pak dává celé škole punc.

Pro přiblížení klikni na obrázek :-)